Elisa - Letgen Bio Skip to content

Elisa - Veteriner Diagnostik

ID.Vet Türkiye

IDVet 2004 yılında kurulmuş ve o tarihten beri çok hızlı bir büyüme ile yoluna devam eden, tanı yöntemleri konusunda uzmanlaşmış 80’den fazla ülkeye ihracat yapan, tüm dünyaca onaylanmış ve güvenilen bir marka olarak faaliyet gösteren bir firmadır. Özellikle ELISA test kitleri konusunda olan tecrübe ve faaliyetleri ile sektörde lider markalardandır.

ID-Vet 2020 itibarı ile Türkiye’ de yeni bir atılıma girmiş, markanın tanınırlığını, sürdürülebilirliğini ve güvenilirliğini artırmak istemiş ve bu yolda Letgen Biyoteknoloji ile iş ortaklığı yapmaya karar vermiştir.

Letgen Biyoteknoloji olarak IDVET in Türkiye temsilciliğini üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Uzun yıllar devam edecek olan bu iş birliğimizin ülkemiz ve herkes adına faydalı olması dileklerimizle yolumuza devam ediyoruz.

***

IDVet’in ELISA tesleri için kullanmakta olduğu IDSoft yazılımına, Türk kullanıcılarına rahatlık ve kolaylık sağlaması amaçlı ID.Vet’in Türkiye’de kullanımını kolaylaştırmak için Türkçe dil  seçeneği isteğimiz kabul edilmiştir. Bizlerinde destek ve yardımlarımız ile son yayınlanan sürüm olan IDSoft 5.10 ile birlikte Türkçe dil seçeneği kullanıcılara sunulmuştur.

Letgen Biyoteknoloji ID.Vet Türkiye temsilcisi olarak tüm ürünler ile ilgili her türlü istek, soru ve tedarik ihtiyaçlarınız konusunda her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.